Referencie

Referencie


Viera, Jozef, Prešov

Ďakujeme maklérom za veľmi aktívny prístup k predaju nášho bytu, ktorý sme ponúkali cez inú RK, bohužiaľ bez výsledkov. Po nafotení nášho bytu nám za dva týždne našli kupujúcich, ktorých náš byt hneď oslovil a na druhý deň sa ho rozhodli kúpiť. Napriek našej nedôvere k navrhovanému procesu, aby sme byt najprv prepísali na nových majiteľov a až potom dostaneme peniaze z banky cez hypotekárny úver, všetko prebehlo veľmi rýchlo a s predajom cez RK sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme a prajeme úspešné predaje aj ostatným zákazníkom.

Gabriel, Tonka, Prešov

Chceli sme si kúpiť byt v konkrétnej lokalite, ktorý by bol zrekonštruovaný na vyššej úrovni. Makléri nám ponúkli niekoľko bytov, ale najviac nás oslovila asi štvrtá ponuka, pri ktorej sme zistili, že byt je pripravený na nasťahovanie a rekonštrukcia je na takej úrovni, že nebudeme musieť nič prerábať. Makléri nám vysvetlili celý postup a pomohli nám aj s vybavovaním hypotekárneho úveru na kúpu bytu. Sme veľmi spokojní a odporúčame aj ostatným zákazníkom.

Tatiana, Robert, Prešov

Dlho sme hľadali vhodný byt na Sekčove v oblasti Šrobárovej a Jurkovičovej. Sme veľmi vďační za ukážkový prístup maklérov, ktorí nám hľadali byt dovtedy, kým sme nenatrafili na ten, ktorý sme nakoniec kúpili. Ústretovosť bola aj v jednaní s majiteľom, s ktorým nám pomohli aj znížiť cenu bytu, vzhľadom na obmedzené možnosti úveru. Sme radi, že môžeme bývať vo svojom a presne na tej ulici, ktorú sme si od začiatku vybrali ako pre nás najlepšiu.

Tomáš, Jana, Prešov

Cez realitnú kanceláriu sme náš byt predávať nechceli. Sami sme však úspešní neboli, nakoľko sme mali na byte ťarchu, ktorá odrádzala kupujúcich od konečného rozhodnutia. Potom, čo nás skontaktovali makléri a vysvetlili nám, ako bude prebiehať celý postup, ktorý aj za nás vybavili, sme ochotne predali byt záujemcom, ktorých nám priviedli na obhliadku. Predaj bol náročný, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a sme radi, že nám pomohli ľudia, ktorí majú skúsenosti s právnymi vecami, nakoľko my obaja pracujeme v celkom inej oblasti a nevenujeme sa predaju bytu každý deň. Ďakujeme a želáme všetko dobré

Rudolf, Števka, Prešov

Dosť dlho som ponúkal svoj dom súkromne na internete. Odmietal som všetky realitné kancelárie, pretože som si myslel, že dom predám rýchlo aj sám. Bol som nútený znížiť cenu skoro o 10 000 Eur, napriek tomu sa mi nedarilo dom predať. Makléri ma skontaktovali sami a tak som súhlasil, aby môj dom ponúkali svojim klientom, ktorí sa k nim chodia informovať o ponuke domov mimo Prešov. Záujemcov o obhliadku mi priviedli štyroch, a poslední sa vyjadrili, že ak bude rodina súhlasiť, dom kúpia. Kompletný servis od rezervácie cez zmluvy, úhradu časti kúpnej ceny a druhej časti cez úver riešila realitka. Bol som veľmi spokojný a ďakujem za pomoc pri predaji.

Peter, okr. Prešov

Radi by sme touto cestou poďakovali za pekný domček, ktorý nám našli makléri v okrese Prešov, s veľmi dobrou dostupnosťou do mesta. Obaja pracujeme v Prešove, preto nám vyhovoval smer Poprad. Domy sme si hľadali aj sami, ale nevedeli sme, ako prebieha predaj, tak sme zašli do RK poradiť sa. Zároveň nám ukázali ponuku domov, z ktorých nás jedna hneď zaujala. Po obhliadke sme sa rozhodli, že sa pustíme do vybavovania, ale tieto služby nám ponúkla realitná kancelária, cez ktorú sme kupovali. Sme radi, že to vybavoval niekto iný, lebo toho bolo toľko, že sami by sme to asi nezvládli. Ďakujeme a želáme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

Anna, Milan, Prešov

Predával som byt po rozvode a nechcel som predávať cez RK. Inzeroval som na internete, a oslovili ma s tým, že majú záujemcov o ten typ bytu, ktorý ponúkam na predaj. Umožnil som obhliadku pre niekoľkých záujemcov a o dva mesiace som sa už mohol vysťahovať, lebo predaj aj financovanie úverom prebehlo k mojej spokojnosti. Ďakujem za to, že prejavili aktivitu, a aj za servis, ktorý mi poskytli, stálo to za to.

Alexander, Prešov

Do RK sme sa prišli iba informovať o jednej ponuke, ktorá visela vo výklade. Pracovníci sa nám venovali viac, ako sme čakali, ponúkli nám niekoľko iných bytov, ktoré sme si následne išli pozrieť. Zaujal nás jeden, ktorý bol problematický na predaj, ale makléri všetko urobili za nás, a my sme sa už onedlho mohli sťahovať. Ďakujeme a odporúčame Vás ďalej.

Pavol, Inga, Prešov

Agentúra ma prekvapila svojou vysokou úrovňou profesionality a príjemného prístupu ku klientovi. Ďakujem za sprostredkovanie a vybavenie predaja bytu, skutočne som bol veľmi spokojný s prístupom. Týmto prajem agentúre veľa šťastia a veľa aspoň tak spokojných zákazníkov ako som bol ja.

Andrej, Prešov

Boli sme s Vašimi službami a s prístupom Vašich zamestnancov veľmi spokojní. Ďakujeme za ochotu. Ak v budúcnosti budeme ešte predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť, určite sa znovu obrátime na Vašu realitnú kanceláriu. Ďakujeme za všetko.

manželia K.

Sme veľmi spokojní s prácou Vašej realitnej kancelárie, tak isto s prístupom, ktorý ste k nám mali počas celého priebehu. Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy, mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj našim známym. Ešte raz Vám ďakujeme. Boli sme nadmieru spokojní.

manželia M.